O nas - felicanvet.pl

Przejdź do treści
O nas

Dzień dobry,
Nazywam się Marzena Zmarlak. Jestem lekarzem weterynarii z 20 letnim stażem. Zamiłowanie do zwierząt pojawiło się u mnie już w dzieciństwie. W domu rodzinnym od zawsze jak pamiętam były różne zwierzęta, którym chciałam pomagać i leczyć. Stąd też weterynaria z czasem stała się moją najwiekszą pasją. Z biegiem lat podnosiłam swoje kwalifikacje zdobywając między innymi specjalizację w zakresie leczenia chorób psów i kotów, jak również dyplom ustawicznego kształcenia lekarza weterynarii.
Gabinet Weterynaryjny Felican-Vet to miejsce gdzie Państwa zwierzęta zostaną otoczone profesjonalną i troskliwą opieką w szerokim zakresie usług. Aby zapewnić ich najwyższy standard w dalszym ciągu rozwijam się i zwiększam swoje umiejętności biorąc udział w różnorodnych seminariach, sympozjach i webinarach z zakresu weterynarii.
Na łamach ogólnokrajowego czasopisma "Weterynaria" opublikowałam również artykuły dotyczące chorób psów i kotów.
W swojej długoletniej praktyce zawodowej kilkakrotnie zostałam uhonorowana w konkursie"Orły Weterynarii" (2018,2019,2020,2021), a w roku 2022 zostałam laureatem II miejsca w plebiscycie "Weterynarz Roku 2022" w województwie mazowieckim i III miejsca w skali całego kraju.
Ten wyraz uznania z Państwa strony sprawia, że z jeszcze większym zaangażowaniem mogę pomagać swoim stałym i nowym pacjentom.
Serdecznie zapraszam do Gabinetu Felican- Vet.

Lek. wet. Marzena Zmarlak
Specjalista chorób psów i kotów.


Certyfikaty i dyplomy
Gabinet Weterynaryjny Felican- Vet 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści